معرفی شرکت

فعالیت شرکت هونام تجهیز سهند در سال 1393 فعالیت خود را در زمینه مهندسی، تولید و تدارکات در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، معدنی و فلزی در ایران آغاز کرد.
شرکت هونام تجهیز سهند با بهره گیری از تجربیات ارزنده پرسنل متخصص ما در زمینه های مختلف صنعتی با طراحی، تولید، فروش، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش، راه حل های نهایی و مطمئن را به مشتریان ارائه می دهد.
ما در شرکت هونام تجهیز سهند بر اساس اعتماد روابط برقرار می کنیم. ما معتقدیم که اطمینان از برآورده شدن نیازهای مشتری در راس اولویت های ما قرار دارد. راه حل های مناسب ما رضایت مشتری ما را فراهم می کند و تکمیل موفقیت آمیز پروژه را تضمین می کند.
دپارتمان تجهیزات روتاری  در سال 1394 با هدف رفع نیازهای صنایع ایران در زمینه طراحی، مهندسی معکوس، ساخت و تامین گیربکس فعالیت خود را آغاز کرد.

ما سعی کرده‌ایم که در کنار تیم مجرب و متعهدی که داریم از متدها و روش های روز دنیا نیز استفاده کنیم تا نیازهای مشتریانمان را به نحو احسن تامین نماییم.

شرکت ما نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار داده است و هدف ما این است که بتوانیم مشتریانمان را راضی نگه داریم و علاوه بر آن از تجهیزاتی استفاده کنیم که رضایت مطلوب و مثبتی را به مشتریانمان عرضه کنیم.

ما و تمام کارمندان شرکتمان در تلاش هستیم تا بتوانیم گام کوچکی را برای پیشرفت میهنمان برداریم و بتوانیم  برترین شرکت در زمینه تامین و تجهیز قطعات صنعتی در کشور به حساب بیاییم که برای پیشرفت کشور ایران و مردمان آن می‌کوشیم.

ما خواستار آن هستیم تا در کنار مشتریانمان این هدف را به حقیقت بپیونیم. شما می‌توانید به دلیل تخصصی که تیم کارشناسان ما دارند به خدمات ما اعتماد کنید و مطمئن باشید که خدماتمان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

چشم انداز ما این است که تا سال 2030 به یک شرکت معتبر در سطح جهانی و بازیگر کلیدی در تامین تجهیزات در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، معدن، داروسازی و صنایع غذایی در خاورمیانه تبدیل شویم.

چه سازمانی هستیم و چه کاری میبایست انجام دهیم؟

گروه صنعتی هونام، بعنوان یكی از مشاوران، طراحان و تأمین کنندگان تجهیزات صنعتی، خدمت به مشتریان را، رسالت اصلی خود می‌داند. این گروه با اتكاء بر كاركنان توانمند خود بعنوان منبعی سرشار از تلاش، پویایی و بهره گیری از قابلیت های علمی و فنی آنها، با تكیه بر كارنامه درخشان سوابق عملكردی خود و با الهام از تعالیم الهی و اتخاذ تدابیر ایمنی محیط كار، ارتقاء و تعالی روزافزون را وجهه همت خود قرار داده و خلق ارزش برای مشتریان و سایر ذینفعان را جوهره تمامی فعالیت های خود می‌داند.

چارت سازمانی